Monitoring wideo

W ERGON dostarczamy Państwu kompleksowe usługi monitoringu wideo w atrakcyjnych cenach. Zapewnimy pełne wsparcie techniczne włącznie z doborem odpowiedniego rodzaju systemu monitoringowego z pełnym osprzętem, a także jego fachowy montaż oraz błyskawiczny serwis.

Dzięki nowoczesnym systemom telewizji przemysłowej można jeszcze efektywniej nadzorować przestrzeń i dbać o bezpieczeństwo mienia i osób. Strategicznie rozmieszczone kamery współpracujące między innymi z oświetlaczami podczerwieni, a także rejestratorami pozwalają na skuteczny monitoring przez 24 godziny na dobę. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego oprogramowania oraz technologii bezprzewodowej możliwe jest oglądanie na bieżąco zapisu z kamer na komputerach i urządzeniach mobilnych, co znacznie podwyższa poziom bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy.

Zalety monitoringu dla firm:

  • podwyższenie poziomu bezpieczeństwa
  • zdalna kontrola pracowników
  • uproszczona obsługa systemu
  • wygodny dostęp do zapisu, także przez Internet
  • łatwe przechowywanie zapisów w formacie cyfrowym

Wykorzystujemy tylko sprawdzony sprzęt monitoringowy, a nasi przeszkoleni pracownicy zadbają o to, aby działał on niezawodnie w Państwa przedsiębiorstwie. Jednocześnie dbamy o przystępne ceny, dlatego jeżeli nie chcą Państwo przepłacać za niezawodny system monitoringu dla firmy, jesteśmy zawsze do dyspozycji. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze świadczonymi usługami, prosimy o kontakt – odpowiemy jak najszybciej!

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!